Duben 2011

The end...

14. dubna 2011 v 16:57 | Vivi

Nebudu vám sem psát,jak mě to všechno mrzí atd. Nemrzí. Články o koních stejně nikdo nečte. Je to na každém blogu, nikdo to nečte a pokud cituji Ginn : "Stejně to každý zná a komentujete to jen protože jste affs nebo z donucení " což si myslím taky. S blogem ale nekončím. Mám založený jeden svůj,soukromý,kam budu psát svoje výlevy, nálady,grafiku,... Prostě jen tak.
Pokud by někdo chtěl stránku,může mě kontaktovat:

Facebook: Vendý Vilímovská
ICQ: 404093622
E-mail: VendyVilimovska@gmail.com

Ginne zdraví a zase odchází..

13. dubna 2011 v 19:57 | Ginne
Tak se vám po dlouhé době hlásím :) Řeknu vám, bez blogu je život mnohem barevnější :) Nic mě nenutí psát články, necítím tu tíhu a povinnost, je to mnohem lehčí pocit ;) Já teď žiju jinak :) V pátek mám narozeniny, budu nejspíš spát na koních abychom to pořádně oslavili i s holkama, pak v neděli to slavim s rodinou a jeden den to oslavím se svojí nejlepší kamarádkou :) A 30. dubna na čarodějnice to slavim společně s kámoškou na Kuňce :) Já o pár dnů pozdějc ona o měsíc dřív :D Ale bude to kalba jaksvin. Fakt to bude velký, hodně lidí takže to oslavim i s klukama :) Zopakujeme minulý čarodky, to bylo taky na Kuňce :D Dopadla jsem teda tragédně, abych se probudila polejvali mě vodou :D Ale to tady radši popisovat nebduu :D Nebudu vás kazit :D Jinak mám pokousaný rameno, to už jsem říkala. Kousnul mě hřebec ze stáje, pěkně do krve zatahal za kůži.. Pak se porval ještě s jedním hřebcem hannoverákem, boží mlejny melou, pěkně ho hannoverák zkopal;D Né že bych mu to přála, ale pomstil mě :D Jinak Lukana nejspíš tenhle týden porodí, málem porodila už o víkendu.
Pomalu připravuju mozek na přijímačky a ve třídě už řešíme rozlučák :) Bude v červnu 25-26 to přesně nevim, někde na louce, vezmem stany, pití ( :P) buřty, hudbu a pořádně to rozpálíme :) Rozlučák jak má být, strašně se těším :)
Nevím co bych měla psát víc.. Nebaví mě to ..:) Nějaké ty články..Teorie..Plemena.. Stejně to každý zná a komentujete to jen protože jste affs nebo z donucení :) Samozřejmě někdo i rád :) A za to díky :)
Neseďte celý dny u pc a užívejte života a každého dne co máte, nikdy nevíte jaký bude vás poslední :)

Parkur s krávou

11. dubna 2011 v 21:37 | Vivi
Když měla Regina Mayer 15 let, toužila po koni.Rodiče ale nesouhlasili,takže problém vyřešila po svém. Začala jeezdit na krávě jménem Luna.Hodiny přemlouvání a tréninků se vyplatily - dnes spolu chodí na dlouhé procházky po malebné krajině jižního Německa a navíc se Luna naučila skákat přes překážky.

To je moc :D


Sedmnáctiletá dívka zapálila stáj se čtyřmi koňmi

11. dubna 2011 v 19:37 | Vivi
Hrůzné divadlo rozhořívající se hospodářské usedlosti a stáje s koňmi si mladá žena nafotila a natočila na mobilní telefon.
"Kromě uhynulých koní, kde vznikla škoda za milión korun, shořela i hospodářská budova za další milión korun. Jen díky včasnému zásahu hasičů se podařilo zabránit požáru garáže s dílnou a třígeneračního rodinného domu v sousedství. Uchována byla i další stáj se šesti koňmi," uvedl vedoucí odboru obecné kriminality Policie ČR v Kroměříži Vladimír Přikryl.
"Minulý týden se mladistvá sama dostavila na policii a k činu se přiznala. Neuvedla přitom žádný motiv, tvrdila, že neví, proč to udělala," sdělil okresní státní zástupce v Kroměříži Pavel Pukovec.
Podle policie byla dívka mezi osobami, které byly kontrolovány v blízkosti požáru krátce po jeho vzniku a během hašení. Státní zástupce uvedl, že proti dívce bylo v minulosti již vedeno trestní řízení pro drobnější poškozování věci.
Soud proto vyhověl návrhu na umístění zadržené dívky do vazby. Podle informací si dívka k poškozování věcí sprejem vybírala policejní auta a budovy. Hrozí jí trest jeden a půl roku až čtyři roky vězení.

1.kapitola

9. dubna 2011 v 22:24 | ViviKoně v číslech II.

9. dubna 2011 v 10:45 | Ginne


Dospělost hřebců:
Pohlavní - 9 měsíců,
Chovná (chladnokrevníci) 2,5 - 3 roky,
Chovná(teplokrevníci) 3,5-4 roky,
Fyzická 5 - 6 let

Dospělost klisen:
Pohlavní - 12 měsíců,
Chovná(chladnokrevníci) - 3 roky,
Chovná(teplokrevníci) - 4 roky,
Fyzická 5 - 6 let
zdroj: koniny

Spojitosti?

8. dubna 2011 v 9:30 | Vivi


Alohá :) Jak se máte? Po dlouhé době se ozývám.
Vzpomínáte,jak jsem pslaa e mám zánět spojivek? Tak teď mám nejpíš zánět středního ucha. Paráda... Skoro neslyším na prevé ucho,v noci jsem nespala protože mě bolelo a teď se chytám s mamkou k doktorce. Zas proležet celý víkend,když je venku tak krásně.. Ať žijou nemoci :D

Takže na blogu budu možná víc aktivní :) Zase mě chytli The sims,tak možná udělám komix :D S konííkama :D

Budu muset jedu k té doktorce,ale pod perexe máte fotky ze včerejšího focení :D Koně měly nějakou šlenou náladu,pořád vyplazovali jazyk :DD


Oddělovače 2

7. dubna 2011 v 20:35 | Ginne
Promiňte, že teď přidávám jen takové "prd prd nic" články, ale já opravdu nemám čas ani náladu sem napsat něco normálního :/ Dneska mě kous kůn, div mi nevyrval maso, tak jsem taková celá .. Nevím .. To je jedno :)
Je tu nová sada oddělovačů ve tvaru trojúhelníku :) Volně k použití :)

Horsemanovka- KONEC

5. dubna 2011 v 16:04 | Ginne
  1. Čauky, jak se máš?
  2. Napiš co za plemeno byl hřebec Skowronek, jaké měl zbarvení a na jakém vzniku nového plemene se podílel (název plemene).(Pokud jsi dobře četla články určitě si pamatuješ)