Únor 2011

Po týdnu ve škole

28. února 2011 v 17:48 | Ginne
oddělovač

Řeknu vám, ten týden co jsem nebyla ve škole, se toho nějak moc učili. V matice plavu, to nové učivo, co na mě dneska učitelka vybalila, no nestíhala jsem koukat! V dějáku napsali snad milion stránek, takže než to opíšu to bude taky nějaká ta chvilka a navíc tenhle týden si musím podat přihlášky na střední! Ještě je nemám!No já to nestíhám vůbec! Teď jestli se tam fakt budou dělat příjimačky.. To nedám, to prostě nedám. Tady na blogu nechci bejt sprostá ale musím to říct- já se z toho poseru!
oddělovač
Jinak co se týče konííí..Noo už asi 2 měsíce jsem neseděla na koni..Jako normální ježdění to asi už rk, ale před měsícem jsem si byla zajezdit u Evy na jejím plňasovi, takže aspoň to, ale teď možná budu jezdit k jedný paní, co má dva koně a potřebuje aby je jí někdo 2× týdne jezdil. Tak zatím se spokojím s tímhle, pokud se mi nepodaří rodiče přemluvit na svýho :( Fakt nevim co mám dělat, mamku bych překecala ta je k tomu nakloněná tam i ho koupit chce, ale financovat by to musel táta, zvlášť pokud mi naši budou ještě platit soukromou, ale snad to dám na tu státní, abych nemusela platit školný. No, tenhle týden bude masakr, musim oběhat ty střední školy a ještě se pořádně rozhodnout. Jinak tenhle design se mi vůbec nelíbí, mám už rozělanej jeden novej ^^ Ale musim sehnat někde nápady a hlavně si s tim trochu pohrát, tenhle zmizí hned jak ten novej dodělám :) Tak mi držte palce!

Zrcadlinka bude!

28. února 2011 v 15:32 | ViviZrcadlovka bude! Babička mi jji nakonec koupí :P :D Ano :D A co je nejlepší? Bude už v pátek! :D
Ještě se poradím se sestrou,ale nejspíš si budu brát Nikon D5000Samozřejmně že babičce přispěju :D To co mám našetřené.. A pak si našetřím na makro objektiv :P :) Já jsem ták HAPPY!
Mamka s tím sice nesouhlasí,ale co :D


27.2. || Ježdění

27. února 2011 v 18:18 | Vivi


Klkání

27. února 2011 v 14:39 | Ginne

Klkání se často vyskytuje společně s okousáváním koryta. Kůň se zakousává do koryta a přitom nasává vzduch, který následně polyká. Někteří koně se stávají úplnými otroky tohoto zlozvyku a nasávají vzduch i tehdy, když do ničeho nekoušou. Přestože tento zlozvyk nevypadá nebezpečně, může skončit kolikou, jelikož se vzduch dostává kon do žaludku. Je to velmi nebezpečný zlozvyk, proto si takového koně nekupujte. Navíc hrozí, že se to od něj naučí i další koně ve stáji.
oddělovač

Fotka měsíce březen

27. února 2011 v 11:31 | Vivi


Na téma- Koňské momentky ze závodů0.1 Oddělovače

26. února 2011 v 21:04 | Vivi
Poslední je blbě ogumovanej :D Ale nejsou zlé :D

Belgický chladnokrevník

26. února 2011 v 20:39 | Ginne

BELGICKÝ KŮŇ


Takový návod pro začínající

26. února 2011 v 11:32 | Ginne


No, tak teda. Koukla jsem na pár blogů, kde člověka jen co vstoupí odradí hned pár věcí. Jenže tihle lidé buď pouze začínají, nebo..A co já vím :D Tímto nikoho nechci urazit, vlastně tenhle článek bude sestava toho, jak já si "upravený" blog představuji. Tak klik na c.č.
oddělovač