Prosinec 2010

Yeah. Mejdáán

30. prosince 2010 v 21:27 | Vivi
Ano. Zítra je silvestr a já si ho plánuju užít. S kámoškou a pár lidma jedem na chatu. Ráno lyžovat a odpoledne prdéél :D ♥ Nejvíc se těším. Prej tam budou i nějací kluci. Takže ... :D Nemám v plánu se opít. Nikdy jsem to neměla v úmyslu. Možná jedno,dvě piva, ale to je tak všechno. A pak samozřejmě šampáňo :)* 

Odjíždím ráno. Asi kolem 9. Takže vstávat v 7:30 :// dneska jsem spala do 10 :D 
Ale jde se lyžovat :D Rozbiju si hubu :D Zase jsem na tom rok nestála :DD Navím nemám ráda sedačkové lanovky. Dopadnu jak Bridget Jonesová :D (Deník Bridget Jonesové

No nic miláčci :) Jdu si lehnout :D A šťastný nový rok ♥ 0.4. Tráken

30. prosince 2010 v 9:39 | ViviPozor. Není to ochočený lev

29. prosince 2010 v 16:37 | Vivi
Yea. Není to ochočený lev. Narnie. Poslední bitva. Čtu to pořád dokola.
Styl psaní C.S. Lewise je naprosto unikátní. Myslím, že byl tak trochu blázen. Ale je to dobře.
Jeho styl psaní není vůbec těžký. Miluju jeho knížky. Miluju Narnii. Miluju Petra. Ach jo.
Dneska jsem mohla jít bobovat. Nešla jsem. Nemohla jsem najít rukavice. Musela jsem si přeskládat skříň, protože maminka řekla. Nakonec jsem je našla na spodu komody,pod šuplíkama. Ale už byli čtyři,takže byla tma. Dvě hodiny. Paráda. Po hodině jsem s ena to vykašlala a šla si číst. Ach jo. Máte plány na Silvestra? Já ne. Teda, nabídky jsou, ale mamka mě na tu chatu nechce pustit. Asi si dupnu. 
Poslední dobou nemám na koně náladu. Jen si píšu tyhle kraviny,co vymyslí moje hlava a ležím doma. Musím se dokopat aspoň k povídce. Nechcete mě někdo kopnout? 

Letopisy Narnie- Princ Kaspian

28. prosince 2010 v 20:39 | Vivi
Áách ♥ Milááááááček ♥ 

Kopíruješ? Následuje kastrace. Jsi holka? Rozbiju ti úsměv.
Já vám mám táák ráda ♥ 


Myslíš si, že to víš? No, to teda nevíš

28. prosince 2010 v 15:11 | Vivi
Yea. Až se poprvé opiju,dopadnu takhle. Ale ta holka má styl. Wáu.
No nic. Jak se máte? Jo,já se mám skvěle. Dík za optání. A jo. Vy se neptali. To neva.
Aspoň vás zatížím další nesmyslností. Yeah. Jsem nemocná. Sotva mluvím. Čumím na Narnii, čtu si Poslední bitvu a nudím se. Chtěla jsem jít kámoškou na kopec,má koně. Něříkám že bych nešla na koně,ale venku je taková zima. Navíc Dar kašle a Tennessee bude jezdit až od jara. Jo,má se dobře. Noha mu asi nikdy nesplaskne,ale podle toho jak vyhazuje,usuzuju že ho nebolí. Sice bude mít náběh na sloní nohu,ale aspoň žije. Páni. Kdy já byla na posled na koních? Dávno. Ve čtvrtek. Krokovka s Darem. Málem si vykašlal plíce. Nesnáším to jeho astma,alergie,atd. Božátko moje. Celou zimu se zas nedá jezdit. A v létě je moc velké vedro. Potřebuju halu. Nevíte kde se dá zažádat o halu zadara? Jestli jo,kontaktujte mě. Ach jo. Melu hovadiny. Měla bych se probudit. Ale ne. Spát je pěkné.
Chcu pavouka. Nebo hada. Dneska jsem ve zveráku viděla nádhernýho hada. Jen za 5000 ,- Mamka ječela jen ho uviděla. Aspoň by mi nelezla do pokoje. Lol. Poďte něco dělat. Cokoliv.
Ave já.

To není možné. Mám záchvat.

27. prosince 2010 v 14:38 | Vivi
Hááá. Tralalá. Tohle jsou nejlepší Vánoce. Včera jsem si psala s Willem. Poichávil můj avatar a řekl že kdyby byl větší,dal by si ho jako profilovku. Tak jsem mu řekla že mu upravím ještě nějakou fotku [Co bych pro něj neudělala] . Takže stahuju různé akce,brushe,písma... Chci aby to bylo dokonalé.
A jestli si to dá jako profilovku... Umřu radostí. A včera jsme si dlouho psali Přes zprávy. Napsla mi sám... [hey Vivi thnks for pick I love it ♥ :) Lol! and how are u? :)] . No nesežrali by jste ho? Jsme se tak bavili o tom co poslouchá,co dostal na Vánoce a tak. Byl v Londýně,s rodinou. Měla jsem takový záchvat když napsal (psal první). Sám od sebe... Chápete to? Já si pořád myslím že to je jen sen. Jestli jo,nechci se probudit. Nikdy. Budu Šípková růženka,kterou probudí Král Králů Petr. Lol [Jak by řekl Will] . Jdu snít dál. Mějte se smráďata.

No love? No problem.

26. prosince 2010 v 19:29 | Vivi
♥ Audrey Kitching ♥

Aahh.Proč všichni kluci co se mi líbí jsou kdoví z kama?!
Dneska jsem si zase celý den psala z Halyvůdem [Milááčik ♥ ]
Celkem mě to štve. A v pátek ten chat asi do tří ráno [Ne,nejsem jeblá].
Kurva. Něco sem zmáčkla a píše to podtrhnutě. Oh,už je to v pohodě.
Všichni skvělí kluci jsou buď zadaní s blondýnama [šlapky... Neznám blondýnu která by nebyla], nebo jsou z druhé strany republiky,popřípadě z Ameriky. Achjo. Chcu do L.A. Nebo do Marylandu. Tam bydlí William. Jo,pořád mě to nepřešlo. A asi jen tak nepřejde. Prej už není s tou 40 letou šlapkou [Yeah,kopla bych ju do hlavy]. Takže je volnej. Konečně jsem ho našla na Face. Mám ho přidanýho a lajkuju všechno co napíše ♥ .Myslete si co chcete,ale já ho chcu. 

Ani nevím proč to píšu. Stejně to nikoho nezajímá. Nikdo sem nechodí,jedíná asi Nasťa,která mě musí mít za exota. Ale jo. Aspoň nejsem součástí davu. Ta divná holka,která si píše pro sebe. A víte co? Neštve mě to.
Ave já.


Yeah. Čekujete to? Willovi se líbí můj avatar co jsem udělala s ním :P ♥

cheval.blog.cz


Vánoce 2010

25. prosince 2010 v 8:50 | Vivi
Tak co? Jak jste dopadli? Já si nemůžu stěžovat. Většinou jsem dostala jen oblečení,ale i nový batoh do školy,protože ten můj se rozpadá, hodinky(ááách),datadisky k The sims 3,a nějakou tu bižuterii ♥ Věci na koně jsem nedostala,ale dostala jsem peníze že si za to mám na koně něco koupit :)* Od sestry jsem dostala pouzdro a peněženku (a ještě 200,- v ní :D )a pak už takové menší dárky od tet atd. :D

Veselé Vánoce

24. prosince 2010 v 0:05 | Vivi
cheval.blog.cz
PŘEJU VÁM ŠŤASTNÉ A VESELÉ :)*