Červenec 2010

Odjezd

25. července 2010 v 11:30 | Vivi, Large
Ahoj,zhruba za hodinu odjíždm směr koňský tábor Březůvky u Zlína.

Bohužel jsme nestihla přednastavit žádné články,tak tu bude do soboty mrtvo.

Samozřejmně že beru foťák,takže čekejte nával fotek.

Možná,že Large něco přidá,nevím.

Tak se tu mějte,v dobrém na mě  vzpomínejte a na blog občas zavítejte...(Jůů,ze mě je básník :D)

Posílám pusu,Vivi ;]

On je můj...A basta!

24. července 2010 v 11:53 | Vivi, Large
"On je můj" ... "Není,je můj"...
Aneb když se holky perou o kluka...A jak že to začalo...
Úplně nevině.Dala jsem na FB dvě fotky toho nejúžasnějšího kluka pod Sluncem-Taylora Lautnera.A hned začala Verča,že je její atd.No to sem si nemohla nechat líbit,nebo ne?
pak se k nám připojila další kámoška a už to jelo...
"On je můj" "Ne,není" "Ne,je to totiž můj." "Zítra spolu letíme na Bahamy!" atd.Nakonec jsem se shodly,že já ho budu mít pondělí-úterý,Verča středa-čtvrtek a Aneta pátek-sobota.A v neděli a má volno....Abyy yl v pondělí výkonej...Co si o něm myslíte vy?
A varuju vás předem,jestli někdo napíše,že  ho taky miluje,tak dostane přes hubu a ještě mu zakroutím krkem...
Umřete :P Dlpuhou a bolestivou smrtí,stejně jako Selena Gomez,Miley Cyrus,Taylor swift a další holky co s nim chodili kromě nás tří :D...
Zas m jebe...Taky je u vás tak hnusně?Já jsem na tyhle změny citlivá,takže pomalu nevylezu schody.Ráno mě bolela i hlava,ale to je u v pohodě.Zatracená skleróza!

Žhavíme photoshop :D

23. července 2010 v 13:19 | Vivi, Large
Nóó,dneska jsem od rána sama doma a celkem jsem se nudila...Tak jsem zapla Photoshop,našla si na deviantartu nějaké brázky a dala se do upravování.

Prosím o nekopírování,protože jsme na nejmenovaném blogu našla svoje dílo,samozřejmě že to byla "JEHO" práce a podpis blogu si klidně odstranil.
Pokud se to bude opakovat,budu nucena se podepisovat mnohem větším písmem a dopřostřed obrázku.A to byste,asi nechtěli,co? ;)S tímto jsem nadrmíru spokojená.Moc se mi líbí a přitom je takový jednoduchý.Tenhle se mi taky líbí,z fotky se  mi povedlo udělat skoro obraz.Aspoň mě to tak připadá...

Ostatní obrázky dodám možná později.

Vivate Březůvky

22. července 2010 v 12:55 | Vivi, Large

 Juch juch,vaše Vivi váš v sobotu na týden opouští.Pofrčím si to směr Koňský tábor v Březůvkách u Zlína.Moc se tam těším.
Byla jsem tam i minulý rok,je totam vážně super.Dvakrát denně na koních a navíc tam není žádná připitomělá táborová hra.
Je to vlastně spíš útlek pro koně,porotože tam jsou koně,kteří byli týraní,nebo prožili nějaké trauma.Ukázkový příklad je Jurášek-toho majitelé nechali v hořící stáji a na záda mu spadl hořící trám.Přes celou záď má obrovskou lysou jizvu.Člověk by si řekl "Takový kůň už  k sobě nikoho nepustí.",ale opak je pravdou.jurášek dneska vozí ty nejmenší děti a ty mu můžou dělat cokoli,ale on ani nehne brvou.Dokonce se ani ohně už  nebojí.
Já jsem jezdila na Lupínkovi,koni,kterého postihla Měsíční slepota a on přišel o jedno oko.V předešlé stáji na sebe nenechal nikoho sednout,ale v Březůvkách se zklidnil a je výborný kůň na ježdění.Jen je trochu citlivý na pravou stranu,kam nevidí.Moc se na něho těším a doufám,že na něm budu zase jezdit... ♥

↑↑
Lupínek ♥3.Kapitola

21. července 2010 v 21:20 | Vivi, Large
Trochu jsem se rozepsala,doufám že vám to neva :D

Z nudy :]

19. července 2010 v 8:27 | Vivi, Large
Kolik ti je? No,dáma věk neprozrazuje :D Né,je mi 13
Kolik bys chtěla aby ti bylo? 16
Hraješ golf? ano
http://www.shanaline_minigifs.blogger.com.br/65.gifPíšeš na klávesnici všemi deseti? ano
Máš sourozence? Bohužel 
Máš svůj vlastní počítač? Ano
Jsi žárlivá? Ano,ale všechno má své meze
Máš tajemství, které nikdo jiný neví? Myslím,že každý nějaké má
Co nejlepšího jsi kdy uvařila? Těstoviny s nevim jakou omáčkou,do které jsem dala co mi přišlo pod ruku a všem to chutnalo :D
Kolikrát jsi byla zamilovaná? Ehm...To už nepočítám
Maluješ se? ano
Piješ kafe? Jasněě,bez kafe nejedu :D
Co umíš nejlíp? Bejt upřímná a vymýšlet si :P :D
Šla bys do superstar? ne
Trápí tě právě něco?  ano,trápí mě to,že nám došli gumoví medvídci :P
Oblíbené číslo? 210215 Já vím,jsem jeblá
Kdo má pokračovat? Noo,komu se chce :D

Není čas a ani nálada

17. července 2010 v 7:55 | Vivi, Large

Ahojáá,tak se zase po pár dnech ozívám.
Je léto a mě se nechce sedět doma na zadku.
Ráno  vstávám v jedenáct,po obědě jdu na bazén a večer na koně.Plus ještě do města,kluci,...No,je toho moc.Neříkám,že s blogem seknu,jen na počítači(kterej mám mimochodem pořád zakázanej) kdž se na něj na chvilu dostanu zajdu radši na Facebook.Za týden odjíždím na tábor do Březůvek,moc se tam těším.Byla jsem tam minulej rok a je to tam super.Teď mě čeká naditej týden,musím si nechat udlat něco s vlasamam,nakoupit potřebné kravinky atd.

Dnešek na nákupech

12. července 2010 v 21:17 | Vivi, Large

Dneska ráno jsme vyrazili obrat obchoďáky o pár kousků šatstva.
Vyrazili jsme směr Ostrava-Avion Shoping Park.
Vzali jsme útokem obchody jako Mixer,C&A,New Yorker,Mando,Envy,Camaiu,Orsay,Tornádo,Sephora,Tally Wejl,H&M,atd.
Nakoupila jsme si (teda mamka nakoupila :D) červenou károvanou košili,modrý top,náušnice,řetízek,náramek a naprosto bezkonkurenčí boty.Nádherné lesklé Nike,které když mamka platila,tak ji jejich cena málem uvrhla do mdlob.Měli tam totiž napsáno 1399,-ale oni to dali na blbej stojan,takže se memka jó divila,když platila 2500,-.A pak mi řekla,že za ty prachy by měli umět lítat :D.Pak jsem si z mamky dělala srandu,že když už mám ty Pumy,Nike a Reeboky,tak by mi mohla koupit ještě Adidasky,abych měla "velkou čtverku".Mamka mě posala do jistých míst .
Když jsme jeli domů,stavili jsme se v Palletě(jezdecké potřeby) a já si koupila repelent a pamlsky pro Dara s Tennesseem.Večer jsem šla chvilku skákat s Darem,pod perexem je jedna fotka z přiježďování.Jak jsem přijela domů,dala jsem se do nového dessu,který jak vidíte mi moc nevyšel,ale je to lepší než nic a až na tuhle chybičku se mi celkem líbí.2.Kapitola

11. července 2010 v 21:02 | Vivi

1.Kapitola

9. července 2010 v 9:57 | Vivi, Large
PŘERSUNUTO Z MÉHO BÝVALÉHO BLOGU!!